שירות אחסון אתרים איכותי בהתחייבות 
אל תתפשר על איכות


שרתים מהירים, תמיכה מלאה וגיבויים

כיצד קונים טונר למדפסת

אין בית או משרד אשר יש בהם מדפסת ולא מכירים את הסיפור הזה, רוצים להדפיס מסמך חשוב, פותחים אותו במחשב, לוחצים הדפס ואז מגלים ששום דבר לא מודפס או שההדפסה יוצאת באופן מאוד לא ברור ונוח לקריאה. יש כמה הסברים למה דבר כזה יכול לקרות, אחד מהם, שפשוט חסר טונר למדפסת.

בשביל להבין כיצד קונים טונר למדפסת, צריך להבין קודם מה זה. טונר משמש מדפסות לייזר במקום ראש דיו. יש בהן אבקת קרבון אשר מעורבת עם פולימר ולמשה משמשת כאבקת דיו. הטונר מסוגל להדפיס כ-1,500 דפים לערך, תלוי בסוג ההדפסות ובקצב שלהן. חשוב להבהיר שניתן להשיג כמות גדולה יותר של הדפסות אם משתמשים ברזולוציה נמוכה של 2400DPI. באופן עקרוני נהוג להשתמש במדפסות לייזר עם טונר למדפסת כשיש צורך בהדפסות מסיביות, לכן ההמלצה היא להשתמש במדפסת כזו רק אם יש לנו כמות הדפסות גבוה, אם לא, עדיף להשתמש במדפסות רגילות.

אילו סוגי טונרים קיימים והיכן מומלץ לרכוש טונר למדפסת

אנחנו יכולים למצוא בשוק מספר סוגים של טונרים מהחברות הגדולות ביותר בעולם המדפסות. מדובר על טונרים של HP, סמסונג, זירוקס, ועוד. את הטונרים ניתן לרכוש בכל חנות מחשבים וציוד היקפי, חנויות לציוד משרדי, וכמובן חנויות שמתמחות במדפסות, דיו וטונרים.

ישנן מספר דרכים לרכוש טונרים למדפסת. הדרך הנפוצה אך היקרה ביותר היא לרכוש טונר שיוצר על ידי יצרן המדפסת. היא הדרך הטובה ביותר כי אז בטוח שהטונר יתאים למדפסת. הבעיה היא שטונר מקורי עולה הרבה יותר מטונרים אחרים.

דרך שנייה לרכוש טונר ממוחזר מדובר על טונר מקורי שהתרוקן ועבר מילוי מחדש.מדובר על טונר איכותי, הבעיה שאין לנו בקרה מושלמת לגבי כמות האבקה שקיימת בתוכו.

דרך שלישית, רכישת טונר תואר. הכוונה טונר שאיננו מקורי אך הוא דומה לו. מדובר בטונר זול יותר. הבעיה ברכישת טונר כזה, שאנחנו לא באמת יודעים עד כמה הוא איכותי ומתאים לנו.

כאשר רוצים לרכוש טונר למדפסת, מוטב להתייעץ עם איש מקצוע ולו מהסיבה הפשוטה, שהוא ידע להעריך איזה טונר עדיף לכם לרכוש על פי כמות ההדפסות שאתם מבצעים בחודש. הוא ידע לחשב כמה כסף אתם יכולים לחסוך באמצעות רכישת טונר מקורי או רכישת טונר תואם. החישוב ייעשה על פי מחיר פר עמוד, כשהרעיון הוא ככל שאנחנו מדפיסים יותר כך משתלם יותר לרכוש טונר מקורי אז החיסכון גדול יותר.

צריך אתר חדש?

 

אין לך עדיין חברת אחסון אתר?


 הרשה לנו לעזור לך! 

עלון מידע

הירשם לעלון המידע שלנו ותקבל ישירות למייל מבצעים וטיפים לבניית אתר וקידומו ברשת.הצטרף!

תמיכת אתר

072-230-0477