שירות אחסון אתרים איכותי בהתחייבות 
אל תתפשר על איכות


שרתים מהירים, תמיכה מלאה וגיבויים

כתיבת תוכן לאתר

אחת הקלישאות הנפוצות והנכונות בעולם האינטרנט היא, התוכן הוא המלך. בסופו של דבר, כשגולש נכנס לאתר אינטרנט, לא משנה אם מדובר באתר חדשות, אתר מכירות או כל אתר אחר, הוא צורך תוכן, משם הוא מקבל את המידע, משם הוא מקבל את כל האינפורמציה הנדרשת לו בשביל לדעת כיצד לנהוג ומה לעשות.

זו הסיבה שבעלי אתרים משקיעים משאבים רבים לצורך כתיבת תוכן לאתר. מדובר במשאבים של כסף וזמן. מרבית בעלי האתרים, בין אם מדובר בעסקים קטנים או גדולים, בין אם מדובר באתר שאיננו מיועד לשיווק ומכירה של מוצרים או שירותים, משתמשים בכותבי תוכן חיצוניים אשר מספקים להם תכנים בכמויות וברמות שונות.

כעת עולה השאלה, כיצד כותבים תוכן לאתר, כיצד עושים את זה בצורה נכונה, מה הם הכללים לכתיבת תוכן אפקטיבי לאתר אינטרנט. אנחנו נתייחס כאן אך ורק לנקודות שקשורות לתוכן עצמו מבלי להתייחס לשאלות של קידום ושיווק בגוגל.

ישנם מספר כללים כיצד לכתוב תוכן לאתרי אינטרנט בצורה נכונה. כל כותב תוכן חייב לדעת אותם, וכל בעל אתר שמעוניין שיכתבו לו תכנים, צריך להכיר את הכללים, על מנת שיוכל לדעת האם הוא מקבל תוכן איכותי או לא.

כלל ראשון, לדעת מי הקהל שקורא את התוכן. לשם כך יש להכיר את האתר ויש להבין מי הלקוחות שלו. זה נכון מבחינת גיל, מגדר, מעמד כלכלי, בסופו של דבר צריך לדעת מה המטרה של בעל האתר, למי הוא מכוון אותו. כך החומר יהיה רלוונטי לגולש.

כלל שני, רלוונטיות לזמן. הכוונה היא, כל כותב תוכן חייב להתאים את התוכן שהוא כותב לזמן הווה, זה לא יכול להיות מאמר שיציג נתונים ישנים ולא רלוונטיים, אחרת הגולש לא ימצא בהם עניין.

כלל שלישי, רהיטות ובהירות. המאמר חייב להיות כתוב בשפה עברית תקנית, רהוטה וברורה. אף על פי שזה אינטרנט ויש כמויות תוכן עצומות, חייבים להשקיע בתוכן שיהיה רהוט וברור.

כלל רביעי, אמת בפרסום. כל כותב תוכן חייב לעשות מחקר לפני שהוא כותב מאמר ולהציג נתונים ועובדות אמיתיות, אחרת הגולשים מהר מאוד יזנחו את המאמר ויינטשו את האתר, בטענה שהוא לא מספק מידע אמיתי.

כלל חמישי, לדעת מה המטרה של המאמר. יש מאמרים שמטרתם לספק מידע, אחרים מטרתם לשווק ולמכור, יש כאלה שמטרתם להציג מפרט טכני. צריך להבין מה המטרה של המאמר ולעבוד על פי זה בשביל לכתוב מאמר מתאים.

צריך אתר חדש?

 

אין לך עדיין חברת אחסון אתר?


 הרשה לנו לעזור לך! 

עלון מידע

הירשם לעלון המידע שלנו ותקבל ישירות למייל מבצעים וטיפים לבניית אתר וקידומו ברשת.הצטרף!

תמיכת אתר

072-230-0477